Logo Gminy Trzebiatów

Dzień Samorządu Terytorialnego.

Z  okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim,

którzy współtworzą samorząd i pracują na rzecz lokalnej społeczności.

Pragnę dziś złożyć moim pracownikom, tym aktywnym zawodowo

oraz będącym już na emeryturze, życzenia wszelkiej pomyślności, 

przede wszystkim dużo zdrowia, uśmiechu i ludzkiej życzliwości. 

Dziękuję Wam za każdy uśmiech oraz zaangażowanie, jakie wkładacie 

w wypełnianie codziennych obowiązków, a także za troskę

o dobro Mieszkańców i całej Gminy.

 

Burmistrz Trzebiatowa

Marzena Domaradzka

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności