Otwarcie wystawy „Ludzie Solidarności” w Trzebiatowie
W piątkowe przedpołudnie na placu ratuszowym w Trzebiatowie otwarto wystawę plenerową „Ludzie Solidarności”. Ekspozycja przygotowana z okazji 45. rocznicy powstania Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” wcześniej prezentowana była w Gryficach, a teraz można ją oglądać w Trzebiatowie.
W uroczystości otwarcia udział wzięła Burmistrz Trzebiatowa Marzena Domaradzka, przedstawiciele NSZZ „Solidarność” oraz uczniowie szkół z Trzebiatowa i Mrzeżyna. Wydarzenie uświetniły poczty sztandarowe z tych szkół.
