Logo Gminy Trzebiatów

Remont DW 102 z Trzebiatowa do Kołobrzegu

Jak informuje Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich w związku z rozpoczęciem robót budowlanych na odcinku drogi wojewódzkiej nr 102 Trzebiatów – Kołobrzeg, od 9 grudnia pojawią się na tym odcinku utrudnienia w ruchu.

Wykonawca, którym jest Budimex S.A, wprowadza od tego dnia tymczasową organizację ruchu (TOR); Przez pierwsze trzy tygodnie prace będą prowadzone na odcinku od mostu na rzece Dębosznica w kierunku Kołobrzegu. Potem podobne utrudnienia wystąpią na odcinku od Dębosznicy do Trzebiatowa.
Będziemy mieć tu ruch wahadłowy kierowany ręcznie lub sygnalizacją świetlną. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę i zwracanie uwagi na nowe oznakowanie, oraz zarezerwowanie dodatkowego czasu na przejazd tym odcinkiem.

fot. Zachodniopomorski Zarząd Dróg

Zdjęcie do Remont DW 102 z Trzebiatowa do Kołobrzegu
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności