Otwarcie Wystawy Zbyněk Janáček & Marek Sibinský Grafika – dialog doświadczenia i eksperymentu
Dyrektor Trzebiatowskiego Ośrodka Kultury
zaprasza
NA OTWARCIE WYSTAWY
Zbyněk Janáček
&
Marek Sibinský
Grafika – dialog doświadczenia i eksperymentu
Wystawa dwóch wybitnych czeskich artystów, których twórczość stanowi istotny głos we współczesnej grafice środkowoeuropejskiej. Obaj artyści łączy silny związek z Wydziałem Sztuki Uniwersytetu Ostrawskiego, ale ich artystyczne drogi to indywidualne światy formalne, które spotykają się w dialogu pokoleń, estetyk i strategii graficznych


